Lunr exposed filters (1.0.8) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Field
ku: خانە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Index
ku: نوانە

en: Alias
ku: نازناو
