Lunr exposed filters (1.0.9) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »
