Lunr exposed filters (1.1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Display
th: แสดงผล

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Alias
th: นามแฝง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
