Lunr exposed filters (1.1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Display
vi: Hiển thị

en: Filter
vi: Lọc

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: No results found
vi: Không tìm thấy

en: Index
vi: Chỉ mục

en: Alias
vi: Tên giả

en: Path settings
vi: Thiết lập đường dẫn
