Lunr exposed filters (1.1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Display
ca: Visualització

en: Filter
ca: Filtra

en: Filters
ca: Filtres

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Index
ca: Índex

en: Alias
ca: Àlies

en: Path settings
ca: Paràmetres de Path

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: All field aliases must be unique
ca: Tots els àlies de camp han de ser únics

en: Alias for @id
ca: Àlies per @id

en: Raw output for @id
ca: Sortida sense filtrar per @id
