Lunr exposed filters (1.1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Filters
el: Φίλτρα

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής
