Lunr exposed filters (1.1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Field
hr: Polje

en: Display
hr: Prikaz

en: Filter
hr: Pročisti

en: Filters
hr: Prečistači

en: Alias
hr: Nadimak

en: Path settings
hr: Postavke putanje
