Lunr exposed filters (1.1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Field
ka: ველი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›
