Lunr exposed filters (1.1.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Filter
pl: Filtr

en: Filters
pl: Filtry

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Index
pl: Indeks

en: Path settings
pl: Ustawienia ścieżki

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Raw output
pl: Nieprzetworzone dane wyjściowe

en: You have no fields. Add some to your view.
pl: Brak pól. Należy dodać kilka do widoku.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
pl: Identyfikator systemowy może zawierać wyłącznie litery, cyfry, myślniki i znaki podkreślenia.

en: All field aliases must be unique
pl: Wszystkie aliasy pól muszą być unikalne

en: Alias for @id
pl: Alias dla @id

en: Raw output for @id
pl: Nieprzetworzone dane wyjściowe dla @id
