Lunr exposed filters (1.1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Field
uk: Поле

en: Display
uk: Показ

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filters
uk: Фільтри

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Index
uk: Індекс

en: Alias
uk: Синонім

en: Path settings
uk: Налаштування шляху

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Raw output
uk: Необроблене виведення

en: You have no fields. Add some to your view.
uk: Поля відсутні. Додайте поля до виду.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
uk: Машинна назва має містити лише латинські літери, цифри, дефіси та символи підкреслювання.

en: All field aliases must be unique
uk: Усі синоніми полів мають бути унікальними

en: Alias for @id
uk: Синонім для @id

en: Raw output for @id
uk: Необроблене виведення для @id
