Lunr exposed filters (1.1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Display
cs: Zobrazit

en: Filter
cs: Filtr

en: Filters
cs: Filtry

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Index
cs: Rejstřík

en: Path settings
cs: Nastavení cesty

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »
