Lunr exposed filters (1.1.2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Field
de: Feld

en: Display
de: Anzeige

en: Filters
de: Filter

en: No results found
de: Keine Suchergebnisse

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Path settings
de: Pfadeinstellungen

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Raw output
de: Unbearbeitete Ausgabe

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
de: Der Systemname darf nur Buchstaben, Ziffern, Bindestriche und Unterstriche enthalten.

en: All field aliases must be unique
de: Alle Feld-Aliase müssen eindeutig sein

en: Alias for @id
de: Alias für @id

en: Raw output for @id
de: Unbearbeitete Ausgabe für @id
