Lunr exposed filters (1.1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Display
eu: Bistaratu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Alias
eu: Ezizena

en: Path settings
eu: Bide-izen ezarpenak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »
