Lunr exposed filters (1.1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Filter
ne: फिल्टर

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Index
ne: सूची

en: Alias
ne: उपनाम

en: « First
ne: « पहिलो
