Lunr exposed filters (1.1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Field
fa: میدان

en: Display
fa: نمایش

en: Filter
fa: صافی

en: Filters
fa: صافیها

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Index
fa: شاخص

en: Alias
fa: نام مستعار

en: Path settings
fa: تنظیمات مسیر

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>
