Lunr exposed filters (1.1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Display
sk: Zobraziť

en: Filters
sk: Filtre

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Path settings
sk: Nastavenia cesty

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »
