Lunr exposed filters (1.1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Field
te: ఖాళీ

en: Display
te: చూపు

en: Filter
te: వడపోయి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
