Lunr exposed filters (1.1.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Field
be: Поле

en: Display
be: Паказ

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Filters
be: Фільтры

en: Index
be: Каталог

en: Alias
be: Аліас
