Lunr exposed filters (1.1.3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Field
ta: புலம்

en: Display
ta: காட்சி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Alias for @id
ta: @id யின் மறுபெயர்
