Lunr exposed filters (1.1.4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Display
fr: Affichage

en: Filter
fr: Filtrer

en: Filters
fr: Filtres

en: No results found
fr: Aucun résultat trouvé

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Path settings
fr: Paramètres de chemin

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Raw output
fr: Sortie brute

en: You have no fields. Add some to your view.
fr: Vous n'avez aucun champ. Ajoutez-en à votre vue.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
fr: Le nom système doit contenir uniquement des lettres, des nombres, des tirets et des tirets bas.

en: All field aliases must be unique
fr: Tous les alias de champ doivent être uniques

en: Alias for @id
fr: Alias pour @id

en: Raw output for @id
fr: Rendu brut pour @id
