Lunr exposed filters (1.1.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Field
he: שדה

en: Display
he: תצוגה

en: Filter
he: סינון

en: Filters
he: מסננים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Index
he: אינדקס

en: Alias
he: מיקום

en: Path settings
he: הגדרות נתיב

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »
