Lunr exposed filters (1.1.5) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Field
da: Felt

en: Filters
da: Filtre

en: No results found
da: Ingen resultater fundet

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Index
da: Indeks

en: Path settings
da: Indstillinger for sti

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Raw output
da: Råt output

en: You have no fields. Add some to your view.
da: Du har ingen felter. Tilføj nogle til dit view.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
da: Det maskinlæsbare navn må kun indeholde bogstaver, tal, bindestreger og understregninger.

en: All field aliases must be unique
da: Alle feltaliaser skal være unikke

en: Raw output for @id
da: Råt output for @id
