Lunr exposed filters (1.1.4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Display
lt: Rodymas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Index
lt: Indeksas

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: Last »
lt: Paskutinis »
