Lunr exposed filters (2.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Field
is: Svæði

en: Display
is: Sýna

en: Filter
is: Sía

en: Filters
is: Síur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri
