Lunr exposed filters (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: No results found
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ
