Lunr exposed filters (2.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Field
bg: Поле

en: Display
bg: Дисплей

en: Filter
bg: Филтър

en: Filters
bg: Филтри

en: Index
bg: Индекс

en: Alias
bg: Псевдоним
