Lunr exposed filters (2.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Display
gl: Visualización

en: Filter
gl: Filtro

en: Filters
gl: Filtros

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Index
gl: Índice

en: Path settings
gl: Axustes de ruta

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
