Lunr exposed filters (2.0.2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Display
sv: Visa

en: Filter
sv: Filtrera

en: Filters
sv: Filter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Index
sv: Förteckning

en: Path settings
sv: Sökvägsinställningar

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Raw output
sv: Ren utdata

en: You have no fields. Add some to your view.
sv: Du har inga fält. Lägg till några i din vy.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
sv: Det maskinläsbara namnet får endast innehålla bokstäver, siffror, bindestreck och understreck.

en: All field aliases must be unique
sv: Alla fältalias måste vara unika

en: Alias for @id
sv: Alias för @id

en: Raw output for @id
sv: Obearbetad utmatning för @id
