Lunr exposed filters (2.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: No results found
hi: कोई परिणाम नहीं मिले

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Index
hi: अनुक्रमणिका

en: Alias
hi: उपनाम

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
