Lupus Decoupled Drupal (1.0.0-rc4) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Menu
gl: Menú

en: Expanded
gl: Expandida

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Context
gl: Contexto
