Lupus Decoupled Drupal (1.0.0-rc4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Menu
th: เมนู

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: Context
th: บริบท
