Lupus Decoupled Drupal (1.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Expanded
af: Oopgemaak
