Lupus Decoupled Drupal (1.1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: Menu
hr: Izbornik

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Block
hr: Blok

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Context
hr: Kontekst
