Lupus Decoupled Drupal (1.1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Parent
id: Induk

en: Settings
id: Pengaturan

en: Expanded
id: Diluaskan

en: Block
id: Blok

en: Menu name
id: Nama menu

en: Context
id: Kontek

en: Tab options
id: Opsi tab
