Lupus Decoupled Drupal (1.1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Menu
tr: Menü

en: Main settings
tr: Temel ayarlar

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: Block
tr: Blok

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Tab options
tr: Sekme seçenekleri

en: Use the administration theme when rendering the view page
tr: Bu görünüm sayfasını oluştururken yönetim temasını kullan
