Lupus Decoupled Drupal (1.2.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Block
hy: Բլոկ

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն
