Lupus Decoupled Drupal (1.2.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Block
kk: Блок

en: Menu name
kk: Мәзір атауы
