Lupus Decoupled Drupal (1.2.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ
