Lupus Decoupled Drupal (1.2.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Menu
ta: பட்டி

en: Block
ta: கட்டம்
