Luxon Date Field Formatters (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Separator
ru: Разделитель

en: Fields
ru: Поля

en: Format: @format
ru: Формат: @format

en: Date separator
ru: Разделитель даты

en: The string to separate the start and end dates
ru: Строка для разделения начальной и конечной дат

en: Separator: %separator
ru: Разделитель: %separator
