Luxon Date Field Formatters (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Separator
pt: Separador

en: Fields
pt: Campos

en: Date separator
pt: Separador de data

en: The string to separate the start and end dates
pt: A sequência para separar as datas de início e de encerramento

en: Separator: %separator
pt: Separador: %separator
