Luxon Date Field Formatters (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Separator
es: Separador

en: Fields
es: Campos

en: Format: @format
es: Formato: @format

en: Date separator
es: Separador de fecha

en: The string to separate the start and end dates
es: La cadena para separar las fechas de inicio y fin

en: Separator: %separator
es: Separador: %separator
