Luxon Date Field Formatters (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Separator
uk: Розділювач

en: Fields
uk: Поля

en: time
uk: час

en: Compress
uk: Стиск

en: Date separator
uk: Роздільник дат

en: The string to separate the start and end dates
uk: Рядок, що відокремлює початкову та кінцеву дати

en: Separator: %separator
uk: Роздільник: %separator
