Luxon Date Field Formatters (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Separator
fr: Séparateur

en: Fields
fr: Champs

en: full date
fr: date complète

en: Format: @format
fr: Format : @format

en: Date separator
fr: Séparateur de dates

en: The string to separate the start and end dates
fr: La chaîne pour séparer les dates de début et de fin.

en: Separator: %separator
fr: Séparateur: %separator
