Luxon Date Field Formatters (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Separator
id: Pemisah

en: Fields
id: Bidang isian

en: Date separator
id: Pemisah tanggal

en: The string to separate the start and end dates
id: String untuk memisahkan tanggal mulai dan berakhir

en: Separator: %separator
id: Pemisah: %separator
