Luxon Date Field Formatters (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Fields
nl: Velden

en: Format: @format
nl: Opmaak: @format

en: Date separator
nl: Datumscheidingsteken

en: The string to separate the start and end dates
nl: De tekst die begin- en einddatum scheid

en: Separator: %separator
nl: Scheidingsteken: %separator
