Luxon Date Field Formatters (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Fields
hu: Mezők

en: time
hu: idő

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: Date separator
hu: Dátum elválasztó

en: The string to separate the start and end dates
hu: A kezdő- és végdátumot elválasztó karaktersorozat

en: Separator: %separator
hu: Elválasztó: %separator
