Luxon Date Field Formatters (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Separator
tr: Ayraç

en: Fields
tr: Alanlar

en: Date separator
tr: Tarih ayırıcı

en: The string to separate the start and end dates
tr: Başlangıç ve bitiş tarihlerini ayırmak için kullanılan dizge

en: Separator: %separator
tr: Ayırıcı: %separator
