Lytics (1.0.4-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Configuration
ast: Configuración
