Lytics (1.0.4-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Save
he: שמירה

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Domain
he: דומיין

en: Configuration
he: הגדרות

en: Review
he: סקירה

en: Draft
he: טיוטה
